SLUŽBY

VENČENÍ

Pohyb je pro psy základní životní potřebou i radostí. V dohodnutý čas vezmeme vaše psy na procházku mimo areál, během níž s nimi zároveň procvičíme základy poslušnosti a upevníme sociální návyky. Délku procházky upravíme dle fyzických možností psů. Zkontrolujeme také, zda jim pohyb nezpůsobuje bolesti a není třeba doplnit stravu o speciální preparáty podporující regeneraci chrupavek.

KRMENÍ

Postaráme se také o pravidelnou výživu vašich služebních psů. Na základě našich dlouholetých zkušeností s chovem i výcvikem psů dokážeme zhodnotit, zda je pro ně současná strava vhodná a dostatečně vyvážená. V případě problémů se zažíváním, srstí či pohybovým aparátem vám navrhneme alternativní možnost krmiva, které vám v případě zájmu i dodáme.

ÚKLID KOTCŮ A JEJICH OKOLÍ

Víme, že základem příjemného soužití psa s člověkem je nejen vzájemný respekt, ale také dostatečná hygiena. Proto je samozřejmou součástí naší práce pravidelná kontrola čistoty kotců i jejich okolí, odstranění exkrementů, nedojedených zbytků potravy a výměna vody. V případě potřeby po domluvě doplníme vystýlku kotců a provedeme preventivní postřik proti parazitům.

PŘÍPRAVA PSA NA HLÍDÁNÍ

Rozrostla-li se vaše smečka o dalšího člena, pak je ideální poskytnout mu řádný výcvik, díky němuž si upevní správné návyky. Díky našim dlouholetým zkušenostem s výcvikem služebních plemen dokážeme přesně vystihnout silné stránky mladého psa a předejít tak problémovému chování. Samozřejmou součástí našeho výcviku je i postupné začlenění nového psa do smečky tím, že mu pomůžeme pochopit její hierarchii.

VÝCVIK OBRANY A POSLUŠNOSTI

Jen dobře vychovaný služební pes může správně plnit své úkoly. V našem týmu máme zkušené kynology a absolventy zkoušek pro figuranty. Hravou formou tak dokážeme z vašich služebních psů dostat maximum. Odměnou vám tak budou vyrovnaní společníci i ostražití hlídači. Nabyté zkušenosti u psů prohlubujeme pravidelným tréningem přímo v areálu i mimo něj.

0 +
Spokojených mazlíčků
0 let
Odborné praxe
0 %
Nasazení

ODVOZ K VETERINÁŘI

Postaráme se i o pravidelná očkování vašich služebních psů. Zajistíme objednání, odvoz k veterináři i potvrzení očkovacích průkazů. Po domluvě přepravíme psy k akutnímu ošetření, kastraci i dalším plánovaným výkonům. Posléze dohlédneme na průběh rekonvalescence i termíny kontrolních vyšetření.

PODÁNÍ LÉKŮ

Pravidelné odčervování, zbavení vnějších parazitů případně podání kloubní výživy přináší výrazný komfort vašim psům i vám. V rámci našich služeb zajistíme podání léků přesně dle potřeb vašich psů.

ÚDRŽBA SRSTI

Srst dlouhosrstých plemen vyžaduje speciální péči. Samozřejmou součástí našich služeb je tak také její pravidelná údržba. Vyčesávání i pravidelné koupání můžete nechat na nás.

DODÁVKA KRMIV

Správně zvolené krmivo dokáže zázraky. Rádi vám poradíme a dodáme krmiva, ušitá na míru služebním plemenům psů. Včas zajistíme jejich doplnění i likvidaci prázdných obalů.

PORADENSTVÍ

Potřebujete-li poradit s výběrem plemen psů, vhodných pro hlídání vašeho objektu, jejich optimálním počtem, očkovacím plánem, volbou správného krmiva či ideálním rozmístěním kotců – jsme tu pro vás. Dlouhodobě spolupracujeme s firmou, zabývající se návrhy a stavbou kotců na klíč. Rádi vám zprostředkujeme schůzku a poradíme s vhodností daného typu kotce pro vámi zvolené plemeno psů.

ZAUJALA VÁS NAŠE PRÁCE?

kontaktujte nás